Четвер, 23.11.2017, 20:29
Головна » 2017 » Жовтень » 21 » всеукраїнський конкурс
всеукраїнський конкурс

Перлинки дитячої творчості

Особистісно – орієнтовний підхід у навчанні і вихованні передбачає розвиток здібностей і талантів кожної дитини. Необхідно зрозуміти, що повне розкриття здібностей і талантів обдарованих дітей важливе не тільки для них самих та батьків, а й для суспільства вцілому.

У дитячому садочку №10 кожна дитина має свій зірковий час, і все це завдяки цілком відданій своїй справі музичному керівнику Пушкарук Вікторії Михайлівни. Саме вона вже багато років запалює в дітях зірку таланту.

Так, в рамках III Всеукраїнського конкурсу – фестивалю «Талановиті та незалежні» дитячий, інструментальний ансамбль «Передзвони», вихованці ДНЗ №10 «Михайлик» вибороли найвищу нагороду Гран – прі у номінації інструментальний жанр. До речі, це наймолодші учасники всього конкурсу. Юні музиканти вразили слухачів та членів журі своїми музичними та артистичними даними. Музичні інструменти в їхніх руках вміло віддзвонювали ритми «Української полечки».

Участь у даному конкурсі є одна з активних форм роботи по вихованню патріотичних почуттів дітей засобами музичного мистецтва. Адже, виховати талановитого патріота – одне з головних завдань закладу. Ця перемога, результат активної взаємодії педагогічного, батьківського та дитячого колективу ДНЗ №10 під вмілим керуванням Світлани Андріївни Мовчан.

Педагогічний колектив закладу висловлює подяку за високопрофесійну організацію конкурсу Рулі Світлані, Балагур Жанні, Гуменюк Наталії, ініціативній групі ЦДЮТ. Адже цей конкурс – фестиваль викликав у всіх глядачів та учасників лише позитивні емоції, які ще довго будуть зігрівати теплом наші серця та спогади.

Переглядів: 62 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: