Меню сайту

Наше опитування
Чи подобається Вам наш дошкільний заклад?
Всього відповідей: 112

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Статистика
Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!

Головна

Реєстрація

Вхід
Ви увійшли як Гость | Група "Гості" | RSS


Шепетівський ДНЗ №10 "Михайлик"

Середа, 29.01.2020, 02:08

Атестаційний марафон 2015-2016 р.

Педагоги, що атестуються:

Рачок Людмила Василівна

Загальна інформація та досягнення педагога в міжатестаційний період:

Рачок Людмила Василівна має базову вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Вихователь» і працює за отриманим фахом у ДНЗ з 2004 року. Педагог має  9 тарифний розряд, підтверджений рішенням атестаційної комісії навчального закладу від 27.03.2013  року. У 2012 році  підвищила кваліфікацію  у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти з напрямку «Успішна адаптація дошкільника в умовах дошкільного закладу».

       Компетентний педагог. Добре володіє методикою навчання та виховання дітей. Веде пошук ефективних методів роботи щодо розвитку  логіки, комунікативного мовлення, виховання моральних якостей дошкільників. Приділяє належну увагу моделюванню мовленнєвих ситуацій під час проведення занять з різних розділів базової програми «Українське дошкілля». Працює над впровадженням авторської методики В. Сухомлинського. У 2015 році розробила методичний посібник «Сад моральних чеснот В. Сухомлинського». Досвід роботи вихователя з питання «Використання спадщини В.Сухомлинського у формуванні моральних якостей особистості дошкільника» схвалено експертною комісією дошкільної освіти ХОІППО 8 лютого 2016 року. Педагог  постійно підвищує свій професійний рівень, є керівником пошуково-дослідницького центру вихователів дошкільного навчального закладу з питання«Духовний розвиток особистості засобами  мистецтва», співавтор проекту «Українська оселя». Активний учасник методичних заходів міста та дошкільного закладу, друкувалась у місцевій пресі (стаття «Впевнені кроки у світ прекрасного», г-та» Шепетівка» від 04.04.2014р.).

     У 2010 р.  нагороджена грамотою Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління та вагомий внесок у розвиток національної освіти, нагороджена грамотою міської профспілки працівників освіти (2010р.).

Зайцева Оксана Вікторівна

Загальна інформація та досягнення педагога в міжатестаційний період:

  Зайцева Оксана Вікторівна має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Вчитель фізичної культури» і працює в навчальному закладі з 1991р. Педагог має  9 тарифний розряд та педагогічне звання «вихователь-методист»,  присвоєне рішенням атестаційної комісії навчального закладу від 24.03.2011р. У 2011 році підвищила кваліфікацію  у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти з напрямку «Cенсорний розвиток дошкільника».

   Компетентний педагог. До виконання посадових обов’язків ставиться з високим почуттям відповідальності, вимоглива. Втілює в практику роботи педагогічні інновації в різних сферах життєдіяльності – в сфері гри, розваг, практичних комунікативних видах діяльності, сприяє вільному вибору форм і засобів дитячої діяльності з урахуванням їх актуальності та новизни, володіє широким спектром стратегії навчання, вміє продукувати оригінальні, інноваційні ідеї. Працює над впровадженням елементів інноваційної технології М. Єфименка «Театр фізичного розвитку» та степгімнастики. Особливу увагу приділяє роботі з  дітьми ортопедичних груп (система роботи з виправлення вад ОРА).  Власний досвід узагальнила у методичному посібнику «Рости здоровою, дитино». Досвід роботи Зайцевої О.В. схвалено експертною радою сектора дошкільної освіти  ХОІППО 18 січня 2011року, протокол №1. 

     Педагог створила сучасне ігрове середовище в груповій кімнаті.  Креативно оформила зону  рухової активності,  поповнила матеріали сюжетно-рольових ігор та обладнання фізкультурного залу нестандартним авторським обладнанням. Член ініціативної групи по підготовці до педагогічної ради.  Керівник школи передового педагогічного досвіду закладу з питання «Забезпечення фізичного розвитку дошкільників».

Годованець Лариса Дмитрівна

 Загальна інформація та досягнення педагога в міжатестаційний період:

    Годованець Лариса Дмитрівна має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Вихователь дітей дошкільного віку» і працює за отриманим фахом у ДНЗ № 10 «Михайлик» з  2004 року. Педагог має кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої  категорії», присвоєну рішенням атестаційної комісії 24.03 2011року.  У 2015 році підвищила кваліфікацію  у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти з напрямку «Емоційний світ дитини».

   Компетентний педагог, забезпечує нормативні рівні і стандарти навчання і виховання. Добре володіє методикою навчання та виховання дітей. Веде пошук ефективних методів роботи щодо навчання дітей конструюванню, розвитку креативності. При проведенні занять впроваджує інформаційно-комп’ютерні технології. Велику увагу приділяє створенню психологічного настрою та емоційного фону заняття. Вихователь створила сучасне ігрове середовище в груповій кімнаті. Створила зону сюжетно-рольових ігор згідно віку дітей. Працює над впровадженням інноваційної технології   “Психолого - педагогічного проектування”  Т.Піроженко. Створила серію проектів з екологічного виховання  “Діти і планета Земля”.

    У 2015 р. вихователь розробила авторський посібник «У пошуках креативності: дитина та конструктор», в якому систематизувала власний досвід  роботи  з навчання дітей конструюванню.  Член пошуково-дослідницького центру з питання «Духовний розвиток особистості засобами  мистецтва», секретар  педагогічної ради. Активний учасник методичних заходів міста та дошкільного закладу. У 2014 році нагороджена грамотою управління освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради.

Бобир Вікторія Сергіївна

Загальна інформація та досягнення педагога в міжатестаційний період:

Бобир Вікторія Сергіївна має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Викладач психології та педагогіки дошкільної , вихователь» і працює за отриманим фахом у  дошкільному навчальному закладі №10 «Михайлик» з 2013 р. на посаді вихователя. Педагог має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», присвоєну рішенням атестаційної комісії НВО №2 від 27.03. 2011 року.  У 2014 році  підвищила кваліфікацію у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти з напрямку «Навчання англійської мови дітей дошкільного віку». 

       У своїй роботі керується державними нормативними документами. До  виконання посадових обов’язків ставиться з високим почуттям відповідальності, вимоглива. Систематично використовує передовий педагогічний досвід, бере активну участь у його поширенні. Презентує заклад на різнопланових заходах міста та області.   Створює умови для розвитку пізнавальної активності через створення предметно-розвивального середовища, яке сприяє повноцінній реалізації потенціалу дитини.

     Вихователь бере    активну участь у конкурсах:

  • 2011р. – диплом 2 ступеня обласної педагогічної виставки «Хмельниччина на шляхах реформування» ( система роботи гуртка «A trip to England»);
  • 2012 р.- взяла участь у конкурсі «Служба порятунку в дії», нагороджена дипломом та цінним подарунком;

  • 2013-2014рр. - обласний конкурс сайтів у номінації «Сайти дошкільних навчальних закладів» - 3 місце;

  • 2014р. -розробила програму роботи краєзначого гуртка «Стежинами рідної землі», яку було обрано для участі в обласному етапі конкурсу з краєзнавства;

  • 2015р. - затверджено науковою радою ХОІППОавторську програму з англійської мови «Happy start».

Постійно друкується в професійних виданнях. У 2015 році нагороджена грамотою Верховної Ради України.

Форма входу

Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.В. Котика,39,
тел./ф.:(03840)5-82-47,

e-mail:dnz10sh@i.ua


Пошук

Block title

Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Друзі сайту

Погода
Погода в Україні

Дошкільний навчальний заклад №10 "Михайлик"© 2020